SuperRehber.net

YEŞİL BURSA TAŞİMACİLİK VE KARGO

Yeşil Bursa Taşımacılık ve Kargo Hizmetleri Limited Şirketi

Zeytinburnu, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde yer alan Yeşil Bursa Taşimacilik ve Kargo'nun iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Yeşil Bursa Taşimacilik ve Kargo , Zeytinburnu, İstanbul
Telefon:
+90 (212) 582-4454 Ara

Yeşil Bursa Taşimacilik ve Kargo Hakkında

Yeşil Bursa Taşimacilik İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Yeşil Bursa Taşimacilik ve Kargo , Zeytinburnu, İstanbul olan Yeşil Bursa Taşimacilik ve Kargo'nun telefon numarası 0 (212) 582-4454.

Yeşil Bursa Taşımacılık ve Kargo Hizmetleri Limited Şirketi

Her çeşit vasıta ile kara, deniz ve hava yoluyla ticari ve turistik taşımacılığı işlerini yapmak. Her çeşit mal ve emval nakliyeciliğini, nakliye komisyonculuğunu, mümessilliğini mutevassıtlığını, seyahat acentalığı ve nakliye işlerinin gerektirdiği depo, antrepo, ambarlama ve transit işlemlerini yapmak. Dayanıklı ve dayanıksız elektrikli ve mekanik ev eşya ve cihazlarının alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Şirketin konusu ve amacıyla ilgili hertürlü menkul ve gayrimenkul haklar iktisap etmek, işletmek, kiraya vermek, başkalarına ait mallar üzerinde hertürlü hakların iktisabı ile ipotek tesis ve tescil etmek, Her türlü gayrimenkul alım-satımı inşaat taahhüt işleri, inşaat yapımı, satımı yurtiçi ve yurtdışında hususi ve resmi her çeşit inşaat taahhüdü faaliyetlerinde bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 214240 sicil no ile kayıtlı firma, 11 Nisan 1985 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler