SuperRehber.net

YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı

Çankaya, Ankara

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu adliye sarayı için toplam 15 değerlendirme yapıldı ve bu değerlendirmeler sonucunda 5 üzerinden ortalama 3.9 puan aldı.

Puanı: 3.9 Toplam (15 ) değerlendirme

Adresi:
Ehlibeyt, 1242. Cd. No:34, 06520 Çankaya/Ankara
HaritaYol Tarifi 🚶 Sokak
Telefon
+90 (312) 573-3500 Ara
Web sitesi:
E-Posta:
[email protected] Mesaj
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Hakkında

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Ankara, Çankaya ilçesinde devlet kurumu, kurum, devlet kurumu, yargı.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı haritadaki konumu

Yorum & Görüşler

Misafir
6 yıl önce

ben englli kişiyim hem kirada hemde psikoljik tedavi gördügümden gelirimde olmadığından üzerime çıkarılan cezayı paraları ödeyemediğimden hapisisteniyor yardım etmenizi ve bana sahip çıkınız korkuyorum her akşam ben evde bile yalnız duramıyorum hapise girersem orda bir günde ölürüm beni anlayın bu zamana kadar parassızlıktan başka hiç yanlışım olmadı sayın makamınıza güveniyorum

Misafir
6 yıl önce

SAYIN BAŞSAVCIM : Adana 8. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldım. Avukatım, yerel mahkemenin bu cezayı bana verirken yapmış olduğu ve kesin bozma sebebi olan usul hataları ve eksik inceleme sonucu gerekçesiz olarak düzenlenmiş hiçbir açıklamaya ve delile dayanmayan gerekçeli karardaki hataları açık bir şekilde yazarak dosyanın bozulmasını talep etmiştir. Ancak yerel mahkemelerin vermiş olduğu kararı denetlemekle görevli sayın Savcılığınız ve Yargıtay 3. Ceza Dairesi tabiri caiz ise dosyanın kapağını bile kaldırmadan karar vermiştir. Avukatımın dilekçesinden ve dosya içeriğinden tek bir satır bile okumadan kopyala yapıştır yapılarak avukatımın itirazının neye göre reddedilmiş olduğuna dair hiç bir hususu açıklanmadan matbu şekilde düzenlenmiş bir mütala ve yargıtay ilamı ile benim hayatımı tümden alt üst edecek bu haksız karar onanmıştır. Sizlerin benden daha iyi bileceği gibi Yargıtay'ın yerel mahkemelerin vermiş olduğu kararları denetlemek görevi vardır. Yargıtay'ın bu görevini yerine getirmeyerek noter gibi her kararı onaması hakkaniyete ve vicdana sığmayan bir uygulamadır ki bu şekilde karar veren hakim ve savcıların vermiş oldukları her kararda bir çok insanın ahını ve vebalini almakta olduklarını bilmenizi isterim. Usul hataları ve eksik soruşturma ile karar verilmiş olan dosyamın bu şekilde onanması halinde bütün yasal haklarını ömrümün yettiğince kullanacağımı ve sorumluların ceza alması için ne gerekiyorsa yapacağımı bildirmekle, dosyamın itirazen Ceza Genel Kuruluna gönderilmesini usul ve esas yönünden yeniden incelenmesini saygılarımla arz ve talep ediyorum.

Yakındaki/Benzer Yerler