SuperRehber.net

Tekin Kozmetik Ve Temizlik Ürünleri Ticaret Pazarlama

Tekin Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi

Kadıköy, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan Tekin Kozmetik ve Temizlik Ürünleri'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Tasfiye Halinde Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Kozmet
Telefon:
+90 (216) 360-6988 Ara

Tekin Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ticaret Pazarlama Hakkında

Tekin Kozmetik Temizlik İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Tasfiye Halinde Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Gıda Maddeleri Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Tekin Temizlik ve Kozmet olan Tekin Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ticaret Pazarlama'nın telefon numarası 0 (216) 360-6988.

Tekin Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ticaret Pazarlama Limited Şirketi

Şirket her temizlik maddelerinin toz ve sıvı sabun, deterjan ve şampuan ile her türlü kozmetikler ve kimyasal temizleyicilerinin ithalini ihracatını toptan ve perakende alım satımını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 470269 sicil no ile kayıtlı firma, 31 Ocak 2002 tarihinde kuruldu.