SuperRehber.net

TARİH VAKFI

Tarih Vakfı Döner Sermaye Ticaret ve Sanayi İşletmesi

Fatih, İstanbul

İletişim Bilgileri

Tarih Vakfı resmi

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Tarih Vakfı'nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu sivil toplum kuruluşu için toplam 19 değerlendirme yapıldı ve bu değerlendirmeler sonucunda 5 üzerinden ortalama 4.2 puan aldı.

Puanı: 4.2 Toplam (19 ) değerlendirme

Adres:
Sarıdemir Mah. Ragıp Gümüşpala Cad. Değirmen Sok. No:10, Eminönü, 34134 Fatih/İstanbul Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (212) 522-0202 Ara
Faks:
+0 (212) 513-5400
Web Sitesi:
E-Posta:
*****@tarihvakfi.org.tr Mesaj

Tarih Vakfı Hakkında

Tarih Vakfı İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Sarıdemir Mah. Ragıp Gümüşpala Cad. Değirmen Sok. No:10, Eminönü, 34134 Fatih/İstanbul olan Tarih Vakfı'nın telefon numarası 0 (212) 522-0202. Bu sivil toplum kuruluşunun harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tarih Vakfı
Tarih Vakfı'dan bir görünüm

Tarih Vakfı Döner Sermaye Ticaret ve Sanayi İşletmesi

Tarih Vakfı Döner Sermaye İşletmesi her türlü ticari ve sınai işletmeler kurar, işletir ve bu tesislere ilaveler yapar, şirketler kurar, kurulu şirketlere ortak olur, ihalelere artırma ve eksiltmelere girer, bu işlerle ilgili olarak, gayrimenkul kiralar, kiraya verebilir, konuları ile ilgili olarak mümessillik ve acentalık alabilir ve verebilir, gayrimenkul alıp satabilir, bunlar üzerinde ipotek tesis edebilir ve her türlü borçlanma işlemi yapabilir, ithalat ve ihracat, inşaat işleri yapabilir, Tarih alanında sözlü çalışmalar, belgesel film çalışmaları yapmak, bunlar için gerekli makina, kamera, film vb. malzeme-makina ithal etmek, kiralamak, satın almak, bunların gerçekleştirilmesi için gerekli kişileri istihdam etmek, gerekli ticari ve sanayi işletmeler kurmak ve bu alanlarda her türlü girişimde bulunmak.
İstanbul Ticaret Odası'na 278962 sicil no ile kayıtlı firma, 07 Ekim 1991 tarihinde kuruldu.

Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler