SuperRehber.net

SİMYA TEKSTİL KUYUMCULUK METAL

Simya Tekstil Kuyumculuk Metal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

,

İletişim Bilgileri

Adres:
Hisa Telekom Haberleşme Tekstil Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Hisa Telekom Haberleşme Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hisa Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Simya Kuyumculuk Metal

Simya Tekstil Kuyumculuk Metal Hakkında

Simya Tekstil Kuyumculuk Açık adresi Hisa Telekom Haberleşme Tekstil Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Hisa Telekom Haberleşme Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hisa Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Simya Kuyumculuk Metal olan Simya Tekstil Kuyumculuk Metal'ın telefon numarası kayıtlı değil.

Simya Tekstil Kuyumculuk Metal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Her türlü altın, gümüş ve değerli ziynet eşyalarının alımı, satımı konusu ile ilgili değerli hediyelik eşyalar, cihazlar, saat, bronş ve aksesuarlarının alımı satımı yapmak yaptırmak, kiralamak ve kiraya vermek. Konusu ile ilgili atölyeler açmak bunlarla ilgili çalışmak, çalıştırmak, kiralamak kiraya vermek Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak ve 31. 12. 2001 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde ve 16. 2. 2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 366137 sicil no ile kayıtlı firma, 05 Mart 1997 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler