SuperRehber.net

SİMEM ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKİNA

Simem Elektrik Elektronik Makina Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Beyoğlu, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan Simem Elektrik Elektronik Makina'nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Simem Elektrik Elektronik Makina , Beyoğlu, İstanbul
Telefon:
+90 (212) 249-3720 Ara
Cep Telefonu:
+0 (212) 251-3822

Simem Elektrik Elektronik Makina Hakkında

Simem Elektrik Elektronik İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Simem Elektrik Elektronik Makina , Beyoğlu, İstanbul olan Simem Elektrik Elektronik Makina'nın telefon numarası 0 (212) 249-3720.

Simem Elektrik Elektronik Makina Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Her nevi elektrik motor, transformatör köşkleri elektrik dağıtım kutular ve paneller enerji nakil hatları ve aydınlatma için örme ve poligonal çelik direkleri ve hırdavat aksesuarları demir, çelik profil boru köşebent çelik özlü alüminyum iletkeni alüminyum örme tel profil boru iletkenleri bakır ve alüminyum kabloları emaye bobin teli izolasyon malzemeleri kesici, ayırıcı, sigorta otomatik sigorta, sigortalı şalterler kompakt şalter pako şalter röleler rezistansla, parafudırlar, paratönerler, ölçü transformatörleri izolatör topraklama cihazları aküler elektronik baskılı devre kartları bilgisayarlar makineleri bilgisayar yedek parçaları bilgisayar aksesuarları tıbbi elektrik elektronik cihazları makinalar ile bunların imalinde kullanılan ham yarı mamul ve mamul maddelerin imali, alım, satımı, ihracat ve ithalatını yapar ve 9. 6. 1997 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 292311 sicil no ile kayıtlı firma, 30 Kasım 1992 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler