SuperRehber.net

Sıkça Sorulan Sorular

TUBİBA nedir?

TUBİBA Türkiye Bilgi Bankası projesinin kısa adıdır, en basit tanımı ile bir dijital rehber sitesidir. Ancak sadece firmalardan oluşan bir rehber sitesi değiliz. Tüm Türkiye'deki okul, cami, kurum, kuruluş, dernek vb. 800 farklı kategorideki on binlerce mekana ilişkin iletişim ve tanıtım bilgilerini sunuyoruz.

SüperRehber firmanızın internette arandığında bulunmasını sağlar. Firmanızı bu siteye kaydederek yeni müşteriler edinebilir, internette ücretsiz ve süresiz olarak tanıtabilirsiniz.

Firma sayfam sitenizde kayıtlı, güncellemek için ne yapmalıyım?

İlgili firmanın sayfasındaki "Güncelleme Öner" linkine tıklayarak yönergeleri takip ediniz.

İlanım arama sonuçlarında gözükmüyor

İlanlar onaylandıktan sonra yayına girer. Hem arama motorları hem de superrehber.net arama sonuçlarında yer alması zaman alabilmektedir. İlanınız onaylandıktan sonra en geç 1 saat içerisinde SüperRehber arama sonuçlarında çıkmaya başlar.

Öncelikli gösterim nedir?

Ücretli üyelik satın almanız halinde, firmanız SüperRehber sayfalarında öncelikli olarak listelenir. Örneğin Starter paket sahipleri en üstte logoları ve tanıtım metinleri ile listelenir.

Firma ilanlarım neden siliniyor?

SüperRehber'de her firma sadece bir kere listelenebilir. Birden fazla listelenen firmalar silinir.

Panelimde firma ilanı ekleyemiyorum

Eklemeye çalıştığınız firma daha önce defalarca eklenmiş ve bu nedenle silinmiş olabilir. Bu durumdaki firma ilanlarının SüperRehber'de yayınlanması spam filtresince engelleniyor olabilir. Yardım için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Firmamın haritadaki konumu yanlış, ne yapmalıyım?

"Bilgi Güncelle" linkini takip ederek, ilgili firmanın sayfalarını güncelleme yetkisi edindiğinizde, firma bilgisi güncelleme sayfalarında, firmanızın haritadaki konumu da güncelleyebilirsiniz.

Firma sayfalarıma iletişim formu nasıl eklerim?

Bunun için firma güncelleme formunuzdaki email alanına geçerli bir email adresi yazarak kaydetmeniz yeterli. Form otomatik olarak aktif olur.

Email adresimiz gözükmüyor?

Firma Email adresleri, üyelerimizin epostalarını spam mesajlardan korumak için SüperRehber'de yayınlanmamaktadır. Email adresi olan firmaların iletişim sayfalarında mesaj gönderme formu bulunmaktadır. Bu forma yazılan mesajlar sadece firmanızın email adresine gönderilmekte.

Birden fazla kategoride listelenebilir miyim?

Evet. Bunun için listelenmek istediğiniz kategorileri bize bildirmeniz yeterli.

Firmamı siteden nasıl silebilirim?

Firma ilanları, firmalar faaliyetlerini sonlandırıldığında silinebilmektedir. Bunun için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.