SuperRehber.net

Restoran Pastane Pizacı Lokanta Catering Adisyon Otomasyon Programı Göksim

Bahçelievler, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde yer alan Restoran Pastane Pizacı Lokanta Catering'nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Soğanlı Mah Ferit Selim Paşa Cad Sevinç Sok. No: 17 / C Bahçelievler / İstanbul Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (501) 207-3111 Ara
Cep Telefonu:
+0 (532) 412-6149
Faks:
+0 (212) 539-1898
E-Posta:
*****@restaurantotomasyon.com Mesaj

Restoran Pastane Pizacı Lokanta Catering Adisyon Otomasyon Programı Göksim Hakkında

Restoran Pastane Pizacı İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Soğanlı Mah Ferit Selim Paşa Cad Sevinç Sok. No: 17 / C Bahçelievler / İstanbul olan Restoran Pastane Pizacı Lokanta Catering Adisyon Otomasyon Programı Göksim'in telefon numarası 0 (501) 207-3111. Bu restoran programının harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Göksim Restaurant Otomasyon Programı,Bar,Cafe,Fastfood,Catering Lokanta ,Adisyon ve Paket Servis Takip ,Pastane ,Lokanta,Kebapçı,Tatil Köyü,Kafeterya,Klup,Simit Sarayı,Kafeterya,Balıkçı, ve bu tür firmalara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır.basit kullanım özellikleri ile restaurant ,cafe,bar gibi firmaların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.stok takibinden maliyet hesabına, cari personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar. Bu program ile restaurant yönetmek artık çok kolay. program ile müşteri, hasılat, hesap ve stok takiplerinin yanısıra siparişleri hızlandırabilir, ve bu siparişleri aşçınıza kolay bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sistem bir işletme otomasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sipariş ve Adisyon sisteminin hızlandırılması, garsonların daha verimli kullanılması, müşterilere daha hızlı hizmet verilebilmesini sağlayan bir sistemdir. Sistemde, müşterilerinin siparişleri merkezi bir terminal sipariş olarak otomatik olarak yazdırılır.veya dokunmatik ekranlı el bilgisayarları ile toplanır. Alınan siparişler, RF haberleşme yöntemi ile anında ana bilgisayar sistemine aktarılır.Ana bilgisayar sisteminde yiyecek, içecek veya tanımlanmış departmanlar olarak ayrılan sipariş bilgileri, ilgili birimlerde bulunan printerlerden Öncelikle kullanıcılar yetkileri dâhilinde rapor alabilirler. Yapılan işlemler sonucu stok durumu, kasa durumu, garson performansları anlık olarak arka ofisten izlenebilir. İstenen tarih ve saat aralığında, garson, ürün, ürün grubu bazında günlük satışlar özet ve detaylı olarak alınabilir. Ödeme araçlarına göre tahsilât listeleri alınabilir. Açık masa raporları alınabilir.

Konumu