SuperRehber.net

PİRİNTAŞ BASIM VE MANYETİK ÜRÜNLER

Pirintaş Basım ve Manyetik Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Ümraniye, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alan Pirintaş Basım ve Manyetik Ürünler'in iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
2. Cad. No: 5 Dudullu OSB Esenşehir Mh. Ümraniye, İstanbul, Türkiye Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (216) 365-3270 Ara

Pirintaş Basım ve Manyetik Ürünler Hakkında

Pirintaş Basım Manyetik İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Açık adresi 2. Cad. No: 5 Dudullu OSB Esenşehir Mh. Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Pirintaş Basım ve Manyetik Ürünler'in telefon numarası 0 (216) 365-3270. Bu dijital baskının harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Pirintaş Basım ve Manyetik Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Bilgisayar elektronik diğer muhasebe makinalarının ithali, bakımı, yapımı, makinalar ile ilgili ve makinaların kapasitesi içine giren tüm çalışmaların programların yapılması, muhasebe tutulması, organizasyon ve makinalar ile bu makinalarda kullanılan kırtasiye ve diğer müstehlik malzemelerin imali, ithali, ticareti, her nevi kağıt mamullerinin kendinden yapışkan etiket kağıt selefon, bez kurdela ve benzeri mamulleri ile oluklu mukavva tabaka bobin, poşet olarak ambalaj kağıdının her cins kendinden kopyalı kağıtların ozalit, fotokopi, teksir makinaları ilaçları ve kağıtlarının plastik çember makinası ve tokası her türlü petrol ürünlerinden mamul ambalaj malzemesi ve kendinden yapışkan, selefon bant, kağıt bant, bez bant, her nevi sınai masura ve benzeri mamullerin ithali, ihracı ve pazarlamasının ve bilgisayar hesap makinası, daktilo makinası mümessilliğini yapmak ve 13. 9. 1999 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 225710 sicil no ile kayıtlı firma, 18 Temmuz 1986 tarihinde kuruldu.

Konumu