SuperRehber.net

PGS BARKOD ETİKET AMBALAJ

Pgs Barkod Etiket Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şirketi

,

İletişim Bilgileri

Adres:
Ayte Dış Ticaret ve Konfeksiyon Sanayi Limited Şirketi Bepa Atçılık ve Balıkçılık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bepa Atçılık ve Balıkçılık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bepa Dış Ticaret Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirket
Telefon:
+90 (212) 250-7218 Ara

Pgs Barkod Etiket Ambalaj Hakkında

Pgs Barkod Etiket Açık adresi Ayte Dış Ticaret ve Konfeksiyon Sanayi Limited Şirketi Bepa Atçılık ve Balıkçılık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bepa Atçılık ve Balıkçılık Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bepa Dış Ticaret Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirket olan Pgs Barkod Etiket Ambalaj'ın telefon numarası 0 (212) 250-7218.

Pgs Barkod Etiket Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Her türlü baskılı ya da baskısız etiket ürünleri, barkod ürünleri ile bu ürünlerin kullanımı ile ilgili sarf malzemelerinin, makine, teçhizat, donanım ve yazılımlarının, kendi bünyesinde üretim faaliyetleri ile fason olarak üretim faaliyetlerini ya da iç ve dış piyasadan hazır olarak temin edilen ürünlerle fason olarak üretimi yaptırılan ürünlerin imalatı, ihracatı ve ithalatı, ticaretini promosyon faaliyetlerini yapmak ve 24. 4. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 243886 sicil no ile kayıtlı firma, 21 Mart 1988 tarihinde kuruldu.