SuperRehber.net

Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat Ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret

Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Zeytinburnu, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde yer alan Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Özüpekoğlu Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Nur Yapı İnşaat Oto Alım Satım ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Tica
Telefon:
+90 (212) 459-4400 Ara
Faks:
+0 (216) 459-8658

Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Hakkında

Özüpekoğlu Petrol Ürünleri İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Özüpekoğlu Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Nur Yapı İnşaat Oto Alım Satım ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Tica olan Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret'in telefon numarası 0 (212) 459-4400.

Özüpekoğlu Petrol Ürünleri Oto Alım Satım İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Her türlü petrol, petrol türevleri, benzin, motorin, gaz yağı, fuel oil, solvent, jet yakıtı gibi akaryakıt ile madeni yağlar, gresler vb. alımını, satımını yapmak, yükleme, boşaltma, depolama, dağıtım, dolum tesislerini kurmak ve 16. 7. 2012 tarihinde tescil edilen Anonim Şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 360976 sicil no ile kayıtlı firma, 10 Ocak 1997 tarihinde kuruldu.