SuperRehber.net

NÜANS PUBLİSHİNG & BOOKSTORE

Çankaya, Ankara

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Nüans Publishing &Amp; Bookstore iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adresi:
Mustafa Kemal Mah., 2157 Sk., 12, A
HaritaYol Tarifi 🚶 Sokak
Telefon
+90 (312) 419-8096 Ara
Cep Telefonu:
+0 (905) 058-2788
Faks:
+0 (903) 124-1984
E-Posta:
[email protected] Mesaj

Nüans Publishing &Amp; Bookstore Hakkında

NÜANS, 1991 yılından beri yabancı dil eğitim/öğretim materyalleri alanında etkin olarak hizmet veren tecrübeli bir yabancı dil kitapçısı, yayınevi ve dağıtımcısıdır. 2003 yılından itibaren Türk ve yabancı yazar, editör ve yayıncılarla işbirliği içinde, kaliteli, uluslararası standartlarda eğitim materyallerini Türkiye’de geliştirip, yayınlayarak yayıncılık faaliyetine de başlamıştır. 2004 yılında Ankara merkezine ek olarak İstanbul ve İzmir şubeleri faaliyete geçmiştir.

NÜANS, her yaş grubu için yayınladığı kaliteli dil öğrenim araç ve gereçleri ile dil eğitimini farklı ve eğlenceli şekilde ortaya koymayı amaçlar. Zengin NÜANS kataloğunda hem dil öğrencileri hem de yabancı dil öğretmenleri için değişik eserler yer almaktadır.

NÜANS, kendi yayınlarını üretmekle birlikte, Türkiye'de Ahead Books, Alma Edizioni, Anaya ELE, Build & Grow, Brookemead ELT, Collins ELT, Compass Publishing, e-Future, Egmont Easy Readers, Edizioni Edilingua, enClave-ELE, HarperCollins, Marshall Cavendish, Mundo Español, Russky Yazyk Kursy, Sinolingua ve SM-ELE firmalarının da yetkili dağıtımcılığını yapmaktadır.

NÜANS; yabancı dil eğitimi sektöründe dağıtımcılığın yanısıra yayımcı olarak da hizmet vermektedir.

NÜANS is an experienced bookseller, publisher & distributor, which has been actively providing service & solutions for foreign language education/teaching materials since 1991. In 2003, by collaborating with the Turkish and foreign authors/editors, NÜANS started publishing its own, qualified products in Turkey, which are compatible to the international standards. In 2004, as an addition to their main office in Ankara, branches of NÜANS started operating in İstanbul and İzmir.

With the help of its products which are qualified and available for all age ranges, NÜANS aims to make language education more entertaining & different. There are various resources for language learning students and teachers within the rich catalog of NÜANS.

NÜANS is the authorized distributor of Ahead Books, Alma Edizioni, Anaya ELE, Build & Grow, Brookemead ELT, Collins ELT, Compass Publishing, e-Future, Egmont Easy Readers, Edizioni Edilingua, enClave-ELE, HarperCollins, Marshall Cavendish, Mundo Español, Russky Yazyk Kursy, Sinolingua and SM-ELE in Turkey.

NÜANS has experienced education and sales advisers. You can consult them or order a product from all over Turkey.

Nüans Publishing &Amp; Bookstore haritadaki konumu

Yakındaki/Benzer Yerler