SuperRehber.net

MGL METRO GROUP LOJİSTİK HİZMETLERİ

Mgl Metro Group Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Bağcılar, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yer alan Mgl Metro Group Lojistik Hizmetleri'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Metro Grosmarket Alışveriş Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Grosmarket Kadıköy Alışveriş Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Mgl Grup Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Yönetim Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret Limi
Telefon:
+90 (212) 478-3971 Ara
Faks:
+0 (212) 478-3981

Mgl Metro Group Lojistik Hizmetleri Hakkında

Mgl Metro Group İstanbul'un Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Metro Grosmarket Alışveriş Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Grosmarket Kadıköy Alışveriş Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Mgl Grup Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Metro Yönetim Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret Limi olan Mgl Metro Group Lojistik Hizmetleri'nin telefon numarası 0 (212) 478-3971.

Mgl Metro Group Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Şirket ortağı şirketlere ve metro Ag grubu şirketlerine her türlü lojistik idari teknik hizmetleri vermek yerleşmesi ve yürüktülmesine yardımcı olmak, organizasyon çalışması yapmak, bunlar için gerekli usülleri tavsiye etmek ve şirketler adına uygulamak, yatırım fizibilite çalışmaları yapmak her türlü alanda danışmanlık hizmetleri vermek ve uygulanmasına yardımcı olmak ve 31. 5. 2001 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 273965 sicil no ile kayıtlı firma, 11 Haziran 1991 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler