SuperRehber.net

MEVSİMA ELEKTRİK ELEKTRONİK KABLO

Mevsima Elektrik Elektronik Kablo San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Esenyurt, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yer alan Mevsima Elektrik Elektronik Kablo'nun iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Mevsima Elektrik Elektronik Kablo Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Elektrik Elektronik Kablo Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Elektrik Ve Gıda Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Gıda Ve Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticar

Mevsima Elektrik Elektronik Kablo Hakkında

Mevsima Elektrik Elektronik İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Mevsima Elektrik Elektronik Kablo Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Elektrik Elektronik Kablo Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Elektrik Ve Gıda Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Mevsima Gıda Ve Tarım Ürünleri Sanayi Ve Ticar olan Mevsima Elektrik Elektronik Kablo'nun telefon numarası kayıtlı değil.

Mevsima Elektrik Elektronik Kablo San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Elektrik enerjisi imalatında kullanılan her türlü cihaz ve araç ile bunların aksamını imal etmek, mühtelif elektrik malzemeleri ile plastik, bakalit parça ve aksamlar imal etmek, bakır tel çekmek çekilmiş telleri emayelemek ve 23. 3. 2011 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 676666 sicil no ile kayıtlı firma, 01 Eylül 2008 tarihinde kuruldu.