SuperRehber.net

METE KARDEŞLER DENİZ TAŞIMACILIĞI

Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Anonim Şirketi

Tuzla, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Tuzla ilçesinde yer alan Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı'nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Lomboz Deniz Taşımacılığı Anonim Şirketi Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Limited Şirketi Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Ticaret Anonim Şirketi Mete Kardeşler Kum Çakıl Pazarlama Kara-deniz Nakliyatı ve Ticaret Limited Şirketi Evliya Çelebi Mah.
Telefon:
+90 (216) 353-4238 Ara
Faks:
+0 (216) 353-4238

Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Hakkında

Mete Kardeşler Deniz İstanbul'un Tuzla ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Lomboz Deniz Taşımacılığı Anonim Şirketi Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Limited Şirketi Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Ticaret Anonim Şirketi Mete Kardeşler Kum Çakıl Pazarlama Kara-deniz Nakliyatı ve Ticaret Limited Şirketi Evliya Çelebi Mah. olan Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı'nın telefon numarası 0 (216) 353-4238.

Mete Kardeşler Deniz Taşımacılığı Anonim Şirketi

Her türlü gemi, tanker ve deniz araçlarının işletmesini yapmak. Yurt içi ve yurt dışından kiralamak, kiraya vermek ve Gemi ve gayrimenkuller iktisap etmek, iktisap edilen veya edilecek gemi ve gayrimenkulleri başkalarına devir ve ferağ etmek, kısmen veya tamamen ahara kiraya vermek, bu gayrimenkuller ve gemiler üzerinde kendi borçları veya üçüncü şahısların borçları dolayısıyle bankalar, özel finans kurumları vesair gerçek ve tüzel kişiler lehine rehin ve/veya ipotek tesis etmek Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu, şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları vermek ve almak, ipotek tesis ve fekketmek, ticari işletme rehni akdetmek ve 30. 12. 1996 tarihinde tescil edilen Anonim Şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 170674 sicil no ile kayıtlı firma, 03 Mart 1980 tarihinde kuruldu.