SuperRehber.net

MEDİKOZ MEDİKAL

Esenler, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Esenler ilçesinde yer alan Medikoz Medikal'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Tekstilkent Sitesi A7 Blok No:21 Esenler – İstanbul / Türkiye
Telefon:
+90 (212) 438-1344 Ara
Cep Telefonu:
+0 (532) 436-3472
E-Posta:
*****@gmail.com Mesaj

Medikoz Medikal Hakkında

Medikoz Medikal İstanbul'un Esenler ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Tekstilkent Sitesi A7 Blok No:21 Esenler – İstanbul / Türkiye olan Medikoz Medikal'ın telefon numarası 0 (212) 438-1344.

Medikoz Medikal, merkez ofisi İstanbul’da olup 2001 yılından bu yana tüm Türkiye’de satış, pazarlama ve eğitim ekibi ile son teknoloji kullanılarak üretilen uluslararası dermokozmetik markaların tanıtım, uygulama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Güzellik merkezi, doktor, hastane ve kliniklere özel ürünleri; bireysel mutluluğu baz alıp kişilerin daha sağlıklı ciltlere sahip olması için çalışmaktadır. Medikoz Medikal, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerindeki partnerleri ve geniş ürün yelpazesi ile tüm cilt problemlerinin giderilmesini hedeflemektedir.

Türkiye’de 6 bölgede ( İstanbul-Ankara-İzmir-Adana-Bursa-Antalya) aktif çalışan Bölge Sorumluları ve Ürün Danışmanları ile mevcut iş ortaklarına kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktadır. Geniş ürün portföyü her gün yeni bilgiler ve değişen dinamikler ile aktarılmaktadır.

Yakındaki/Benzer Yerler