SuperRehber.net

Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri Ve Organizasyon

Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi

Büyükçekmece, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yer alan Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Karaağaç Mah. Hadımköy Yolu No:7 Büyükçekmece, İstanbul
Telefon:
+90 (212) 659-1903 Ara
Faks:
+0 (212) 659-1904

Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri ve Organizasyon Hakkında

Medikare Medikal Cihazlar İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Karaağaç Mah. Hadımköy Yolu No:7 Büyükçekmece, İstanbul olan Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri ve Organizasyon'un telefon numarası 0 (212) 659-1903.

Medikare Medikal Cihazlar Sağlık Hizmetleri ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi

Sağlık sektöründe kullanılan her türlü malzemenin cihazların, makinelerin ve medikal ürünlerin alım satımını ithalat ve ihracatını yapabilir. . . . . İhtiyacı olan her türlü menkul ve gayrimenkul mal ve hakları iktisap edebilir bunları satabilir işletebilir kiraya verebilir başkalarının gayrimenkullerini kiralayabilir ihtiyaç fazlası menkul ve gayrimenkulleri üzerinde kat irtifakıda dahil olmak üzere her nevi irtifak ve intifa hakkı tesis edebilir kat mülkiyeti işlemleri yapabilir konusu ile ilgili işletmelerde gerek kendiisnin gerekse üçüncü şahısların gayrimenkulleri üzerinde leh ve aleyhinde ipotek vaz ve fekkedebilir leh ve aleyhine menkul rehni ve ticari işletme rehini yapabilir. Şirket ortaklarının ve üçüncü şahısların menkul ve gayrimenkullerine şirket lehine her türlü ayni haklar tesis edilir ipotek vaz ve fekkedebilir ve 6. 9. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,
İstanbul Ticaret Odası'na 550806 sicil no ile kayıtlı firma, 06 Nisan 2005 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler