SuperRehber.net

Medigar Medikal Sistemler Sanayi Ve Dış Ticaret Mustafa Işık

Fatih, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Medigar Medikal Sistemler Sanayi ve'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Molla Şeref Mah. Millet Cad. Karagül İş Merkezi No:84/44 Fatih, İstanbul
Telefon:
+90 (212) 532-2321 Ara

Medigar Medikal Sistemler Sanayi ve Dış Ticaret Mustafa Işık Hakkında

Medigar Medikal Sistemler İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Molla Şeref Mah. Millet Cad. Karagül İş Merkezi No:84/44 Fatih, İstanbul olan Medigar Medikal Sistemler Sanayi ve Dış Ticaret Mustafa Işık'ın telefon numarası 0 (212) 532-2321.

Medigar Medikal Sistemler Sanayi ve Dış Ticaret Mustafa Işık

her türlü medikal ve endoskopik sistemler (kamera ışık kaynakları monitör mikroskop rigid ve fleksible optik cihazların)ile ilgili sarf malzemelerinin üretimi, yedek parçalarının tamir bakım alım satoım ithalat ve ihracatını yapmak, hastane ve laboratuarlarda kullanılan her türlü tanı ve tedaviye yönelik optik ve görüntüleme cihazlarının üretimi bakım onarım ve yedek parçalarını temin etmek, her türlü cerrahi ve diğer tıbbi alanlarda kullanılan tıbbi cihaz sarf ve yardımcı madde ve malzemeleri almak satmak, ithal ve ihraç etmek. tıbbi cihazalara servis vermek ve kalibrasyonlarını yapmak, hastanelerde biyomedikal hizmet işi yapmak işleri,
İstanbul Ticaret Odası'na 771472 sicil no ile kayıtlı firma, 01 Nisan 2011 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler