SuperRehber.net

M.SC. DT. KORALP GÜNER

Kadıköy, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan M.sc. Dt. Koralp Güner'in iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu doktor için 5 puanlık bir değerlendirme var.

Puanı: 5 Toplam ('1 ) değerlendirme

Adres:
Bağdat Caddesi, No: 345, Kınayman Apt. B Blok, Kat: 3, Daire: 8 Erenköy, Kadıköy, İstanbul Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (216) 386-7666 Ara
Faks:
+0 (216) 478-6516
E-Posta:
*****@gmail.com Mesaj

M.sc. Dt. Koralp Güner Hakkında

M.sc. Dt. Koralp İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Bağdat Caddesi, No: 345, Kınayman Apt. B Blok, Kat: 3, Daire: 8 Erenköy, Kadıköy, İstanbul olan M.sc. Dt. Koralp Güner'in telefon numarası 0 (216) 386-7666. Bu doktorun harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

M.Sc. Dt. Koralp Güner Yeditepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı’nda Estetik Dişhekimliği üzerine master yapmıştır.

Öğrencilik yıllarından itibaren Estetik Diş Hekimliği alanındaki gelişmeleri takip ederek ACDD (American Academy of Cosmetic Dentistry) ve EDAD'ın (Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği) yurtiçi ve yurt dışındaki seminerlerine katılmıştır.

"İki Farklı Güçte Uygulanmış Er:YAG Lazer ile Hazırlanan Dentin Yüzeylerine Self-Etch veya Total-Etch Olan Üç Farklı Rezin Siman ile Bağlanan Pprselen Yüzeylerinin İn-Vitro Bağlanma Dayanımı" konulu tezini tamamlamasını takiben, M.Sc. Dt. Koralp Güner Erenköy Bağdat Caddesi'ndeki Kırıntı Restoran'ın üst katında kliniğini açmıştır ve Estetik Dişhekimliği tatbikatlarını burada sürdürmektedir.

Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler