SuperRehber.net

KAZANÇ PLASTİK

Kazanç Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Bayrampaşa, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Kazanç Plastik'in iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu plastik için 0 puanlık bir değerlendirme var.

Adres:
Rami Kışla Cad. No: 46 Emintaş San. Sit. Yenidoğan Mh. Rami Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (212) 674-5917 Ara

Kazanç Plastik Hakkında

Kazanç Plastik İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Rami Kışla Cad. No: 46 Emintaş San. Sit. Yenidoğan Mh. Rami Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye olan Kazanç Plastik'in telefon numarası 0 (212) 674-5917. Bu plastikin harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kazanç Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Aşağıdaki konularla ilgili her türlü dahili ve harici ticaret işleriyle iştigal etmek. Petrokimya ürünleri işbu ürünlerin mamülleri plastik baranda naylon torba ve inşaat işleri ile ilgili etüd proje müşavirlik mühendislik işleri ile ilgili iştigal etmek elektrik ve elektronik malzemeler motorlu kara deniz tarım iş makinaları ve yedek aksamları lastik ticareti tarım ürünleri ve sınai gıda maddeleri dokuma el ve makina ürünleriyle bu sektör için gerekli bilumum makinalar ve yedek aksamları TV elektronik ve mekanik cihazlar elektrikli ev aletleri parçaları ve bu işle ilgili makinalar gemi inşa petrol ticareti bilumum inşaat işleri konut hastane otel yol baraj kanalizasyon sulama tesisleri köprü vesair inşaatlar bunların tesisatı ve montajı bunlara ilişkin bilumum taahhüt. Şirketin kuruluş amacına ulaşmak için lüzumlu menkul ve gayrimenkul malları satın almak başkalarına devretmek ferağ etmek ve şirketin borçlarına karşı ipotek ve rehin etmek ipotekleri ve rehinleri fekketmek menkul gayrimenkulleri kirayla tutmak ve kiraya vermek şahısların menkul ve gayri menkulleri üzerinde şirket lehine rehin ve ipotek tesis etmek icabında bu rehin ve ipotekleri feketmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 210895 sicil no ile kayıtlı firma, 21 Ocak 1985 tarihinde kuruldu.

Konumu