SuperRehber.net

HOME AND CİTY GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK

Çekmeköy, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde yer alan Home And City Gayrimenkul Danışmanlık'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Şile Otoyolu Üzeri Kirazlıdere Mah. Kışla Cad. Havuz Sok. İlhanlar Plaza No: 20 / 1 Tasdelen Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (216) 509-1441 Ara
Cep Telefonu:
+0 (507) 948-7700
E-Posta:
*****@hotmail.com Mesaj

Home And City Gayrimenkul Danışmanlık Hakkında

Home And City İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Şile Otoyolu Üzeri Kirazlıdere Mah. Kışla Cad. Havuz Sok. İlhanlar Plaza No: 20 / 1 Tasdelen olan Home And City Gayrimenkul Danışmanlık'ın telefon numarası 0 (216) 509-1441. Bu gayrimenkul yatirim danişmanlikin harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

MİSYONUMUZ;


Önce insan felsefesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini profesyonel hizmet anlayışını,güven ve saygı ile müşterilerini takım arkadaşı gibi gören şeffaf pazarlama hizmetlerini,ülkemizde uluslararası standartlarda kurumsal gayrimenkul danışmanlığını en üst düzeyde uygulamayı,girişimci ve yenilikçi olmayı ve bütün bu misyonu sizlerle paylaşmayı onur kabul eder.

VİZYONUMUZ;

Daha fazlasını sunmak; bizim için, hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak konusundaki hedeflerimiz demektir.
Daha fazlasını sunmak; bizim için, her durumda başarma tutumunu, rekabetçiliği, ileriyi görerek düşünmeyi, sorumluluğu, özeni ve tutkuyu ifade eder.
Daha fazlasını sunmak; bizim için, pozitif düşüncedir. Engelleri aşıp hedeflerimize ulaşacağımıza dair inancımız kuvvetlidir.
Daha fazlasını sunmak, bizi her zaman farklılaştıracaktır

Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler