SuperRehber.net

ESKİŞEHİR 1 GAYRİMENKUL YÖNETİMİ

Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi Anonim Şirketi

Beyoğlu, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Cura Gayrimenkul İnşaat Yönetim ve Geliştirme Anonim Şirketi Cura/ggp Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Ece Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Ece/ggp Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Defterdar Yokuşu No:3 Ze
Telefon:
+90 (212) 327-1724 Ara

Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi Hakkında

Eskişehir 1 Gayrimenkul İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Cura Gayrimenkul İnşaat Yönetim ve Geliştirme Anonim Şirketi Cura/ggp Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Ece Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Ece/ggp Gayrimenkul İnşaat ve Geliştirme Anonim Şirketi Defterdar Yokuşu No:3 Ze olan Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi'nin telefon numarası 0 (212) 327-1724.

Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi Anonim Şirketi

Türkiye'de alışveriş merkezi ve diğer gayrimenkul projelerini geliştirmek ve yürütmek, Kendisine ve üçüncü kişilere ait taahhhüt yükümlülük ve sorumlulukların teminat olarak sahip olduğu gayrimenkuller üzerinde ipotek ve her türlü ayni hak tesis edebilir bunları kiraya verebilir ve diğer kişisel hakları tesis edebilir ve gerekli gördüğünde bu ipotekleri ve diğer hakları fekkedebilir, Taşınır ve taşınmaz malları ile bunlarla ilgili hakları motorlu taşıtları makineleri ekipmanları ve diğer taşınır malları satın alabilir ithal edebilir kiralayabilir diğer şekillerde elden çıkarabilir ve kiraya verebilir bunlarla ilgili finansal kiralama sözleşmelerini imzalayabilir ve sahip olduğu gayrimenkul mallar üzerinde inşaat ve dekorasyon işleriyle uğraşabilir veya bunları başkalarına yaptırabilir sahip olduğu gayrimenkulleri inşaat ve dekorasyon işlemlerinden önce veya sonra kiraya verebilir veya satabilir, Gayrimenkul sektöründe faaliyetler yürütmek ve yatırımlar yapmak, bunları koordine etmek ve yönetmek ve 10. 4. 2006 tarihli olağan genel kurul kararında yazılı diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 547071 sicil no ile kayıtlı firma, 25 Şubat 2005 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler