SuperRehber.net

EROĞLU TERMAL DEVREMÜLK

Eroğlu Termal Devremülk İnşaat Ltd.şti.

Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde yer alan Eroğlu Termal Devremülk iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adresi:
Cumhuriyet Mah., Nazım Hikmet Bulvarı,metropol Park Center Kat:2 D:28 34500 Beylikdüzü / İstanbul
HaritaYol Tarifi 🚶 Sokak
Telefon
+90 (224) 514-6182 Ara
Cep Telefonu:
532137395
Faks:
212509177
E-Posta:
[email protected] Mesaj

Eroğlu Termal Devremülk Hakkında

Insanların huzurlu ve mutlu tatiller geçirmelerini sağlayacak tatil köyü projelerini tanıtma vizyonu ile 2011 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişmeleri takip ederek insanları doğru zamanda doğru yatırımlara yönlendirmek olarak belirledi.
Şirket kuruluşundan önce 2009 ve 2010 yılları arasında tanıtımlarına öncü olduğu tatil köyleri arasında Hattuşa Astyra Termal Resort & Spa ve Pamukkale Gül Termal bulunmaktadır. 2010 yılından bu yana tanıtım organizasyonları gerçekleştirilen Sarot Group' un projeleri arasında Sarot Termal Vadi, Sarot Palace ve Sarot Country, Eroğlu İnşaat - Gayrimenkul' un nitelikli yatırım fırsatı sunduğu termal tatil köyü projelerindendir. Eroğlu İnşaat & Gayrimenkul hedefine ulaşmak için gerek duyduğu tanıtım, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet gibi birçok alanı bünyesinde barınmaktadır.
Bu birimler için alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler görev almaktadır. Eroğlu İnşaat - Gayrimenkul, tanıtım organizasyonlarını yaptığı tatil köylerini bugünün tercih edileni olarak değil geleceğin en iyi projesi olmaları yönünde değerlendirmektedir. Mekânı, konumu, değeri, geleceği, kaplıca suyunun kalitesi ve aktivite çeşitliliği yönünden tatil köylerinin yapısına en uygun kişileri bu tesislerle buluşturmaktadır.

Eroğlu Termal Devremülk haritadaki konumu

Yakındaki/Benzer Yerler