SuperRehber.net

Erman Sigorta Acenteliği Kollektif Şirketi Caner Erman Ve Ortağı

Kartal, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Kartal ilçesinde yer alan Erman Sigorta Acenteliği Kollektif Şirketi'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Erman Sigorta Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortağı Erman Sigorta Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortakları Erman Sigorta ve Ticaret Kollektif Şirketi-caner Erman ve Ortağı Erman Sigorta ve Ticaret Kollektif Şirketi-caner Erman ve Ortakları Yıldız
Telefon:
+90 (212) 582-7767 Ara

Erman Sigorta Acenteliği Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortağı Hakkında

Erman Sigorta Acenteliği İstanbul'un Kartal ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Erman Sigorta Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortağı Erman Sigorta Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortakları Erman Sigorta ve Ticaret Kollektif Şirketi-caner Erman ve Ortağı Erman Sigorta ve Ticaret Kollektif Şirketi-caner Erman ve Ortakları Yıldız olan Erman Sigorta Acenteliği Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortağı'nın telefon numarası 0 (212) 582-7767.

Erman Sigorta Acenteliği Kollektif Şirketi Caner Erman ve Ortağı

Münhasıran sigorta acenteliği işleriyle iştigal eden şirket gerektiğinde kendi gereksinimleri için gayrimenkuller satın alabilir kiralayabilir bunlar üzerinde ipotek dahil her türlü ayni haklar tesis edebilir ve bunları satabilir.
İstanbul Ticaret Odası'na 159580 sicil no ile kayıtlı firma, 05 Ocak 1979 tarihinde kuruldu.