SuperRehber.net

ERFA GRUP KUYUMCULUK İNŞAAT

Erfa Grup Kuyumculuk İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Sultanbeyli, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde yer alan Erfa Grup Kuyumculuk İnşaat'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Eğin Otomotiv İnşaat Emlak Dayanıklı Tüketim Malları ve Beyaz Eşya Tamiratı Sanayi ve Tic. Eğin Otomotiv İnşaat Gıda Hayvancılık Turizm ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Eğin Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Turizm ve Taşımacılık Sanayi Ticaret
Telefon:
+90 (216) 496-1617 Ara
Cep Telefonu:
+0 (216) 419-1282
Faks:
+0 (216) 496-1292

Erfa Grup Kuyumculuk İnşaat Hakkında

Erfa Grup Kuyumculuk İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Eğin Otomotiv İnşaat Emlak Dayanıklı Tüketim Malları ve Beyaz Eşya Tamiratı Sanayi ve Tic. Eğin Otomotiv İnşaat Gıda Hayvancılık Turizm ve Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi Eğin Otomotiv Kuyumculuk İnşaat Turizm ve Taşımacılık Sanayi Ticaret olan Erfa Grup Kuyumculuk İnşaat'ın telefon numarası 0 (216) 496-1617.

Erfa Grup Kuyumculuk İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Her türlü nakil araçları, kamyon, binek otomobili otobüs, minübüs ve nakil araçları alımı, satımı, acente ve mümessilliğini, pazarlamasını, ithalat ve ihracatını yapmak, ayrıca bütün bunların aksamını, teferruatını, yedek parçalarını almak, satmak, her çeşit motorlu araçların bayiliklerini almak, oto kiralama işi yapmak. . . . . . . Her türlü inşaat ve inşaat taahhüt işlerini yapmak, Şirket amacı ve konusunu gerçekleştirebilmek için gayrimenkuller satın almak devir ferağ kısmen veya intifa sükna hakları ile medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayrimaddi haklarla ilgili her çeşit iltizamı ve tasarrufi işlemleri yapmak gayrimenkuller üzerinde mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunabilir. Menkul ve gayrimenkul edinebilir bunları kiralayabilir, satın alıp kiraya verebilir. Şirketin gayrimenkulleri üzerine ipotekler tesis edebilir, şirketin alacakları için üçüncü şahıslara gayrimenkulleri üzerine şirketin lehine ipotekler tesis edebilir. Ve bunları fekh edebilir ve ana sözleşmesinde ve 24. 5. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 351037 sicil no ile kayıtlı firma, 09 Ağustos 1996 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler