SuperRehber.net

DÖNÜŞÜM YAPI

Dönüşüm Yapı San. Tic. Ltd. Şirketi

İzmit, Kocaeli

İletişim Bilgileri

Dönüşüm Yapı resmi

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yer alan Dönüşüm Yapı'nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu banyo dekoratörü için 5 puanlık bir değerlendirme var.

Puanı: 5 Toplam (1 ) değerlendirme

Adres:
Kuruçeşme, Barış Cd. No 40/ A, 41300 İzmit/Kocaeli Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (555) 708-2777 Ara
Web Sitesi:

Dönüşüm Yapı Hakkında

Dönüşüm Yapı Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Kuruçeşme, Barış Cd. No 40/ A, 41300 İzmit/Kocaeli olan Dönüşüm Yapı'nın telefon numarası 0 (555) 708-2777. Bu banyo dekoratörünün harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Dönüşüm Yapı
Dönüşüm Yapı'dan bir görünüm

Dönüşüm Yapı San. Tic. Ltd. Şirketi

Her türlü inşaat taahhüt işleri;konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Şirket amacını gerçekleştirmek için hertürlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayri menkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve 24. 5. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 747591 sicil no ile kayıtlı firma, 17 Eylül 2010 tarihinde kuruldu.

Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler