SuperRehber.net

BUSER HALICILIK OTOMOTİV EMLAK

Buser Halıcılık Otomotiv Emlak San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Fatih, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alan Buser Halıcılık Otomotiv Emlak'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Buser Emlak ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Buser Halıcılık Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Buser Otomotiv Emlak ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Buser Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kapalıçarşı Sandal Be
Telefon:
+90 (212) 523-9494 Ara
Cep Telefonu:
+0 (212) 631-6197

Buser Halıcılık Otomotiv Emlak Hakkında

Buser Halıcılık Otomotiv İstanbul'un Fatih ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Buser Emlak ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Buser Halıcılık Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Buser Otomotiv Emlak ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Buser Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kapalıçarşı Sandal Be olan Buser Halıcılık Otomotiv Emlak'ın telefon numarası 0 (212) 523-9494.

Buser Halıcılık Otomotiv Emlak San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Her türlü oto alıp satmak, ithal ve ihraç etmek, oto galerileri ve sergileri açmak, Gayrimenkul ve menkul malların alım satım ve kiralama komisyonculuğu yapmak, Her türlü tekstil ürünleri, halı, kilim, battaniye, yün, iplik, pamuk iplik, hayvansal deri ve bunlardan mamül konfeksiyon mamülleri. . . . . ihraç ithali pazarlaması ve ticaretini yapmak ve 19. 6. 2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 286484 sicil no ile kayıtlı firma, 05 Mayıs 1992 tarihinde kuruldu.