Acil Servis

Bursa İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü

Osmangazi, Bursa
Bursa İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü

İletişim bilgileri

Adres: Çekirge, Basketbol Sahası, Goncagül Sk., 16070 Osmangazi/Bursa Haritayol tarifi

Telefon: +90 (224) 216-0000 ara

Hakkında

Bursa İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü: Bursa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (afad) Bursa, Osmangazi ilçesinde devlet kurumu, kurum, afad. Bursa İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü, Bursa, Osmangazi ilçesinde yer alan acil servis.

Soru & Cevap:

Web site adresi: bursa.afad.gov.tr

Bursa İl Afet ve Aci̇l Durum Müdürlüğü'nün kayıtlı olduğu kategoriler:

  • Acil Servis

Konum

Bu bölümde Bursa İl Afet ve Aci̇l Durum Müdürlüğü'nün haritadaki konumunu, varsa sokak görünümünü ve uydu haritasını görebilirsiniz.

İncelemeler

Bursa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne,
Bursa'da meydana gelen lodos neticesi Yıldırım İlçesi Yediselviler mah.çelebi sok. 8 no'da bulunan evimizin çatısı komşu Ali Yetim'e ait beşinci kat teras istinat duvarının çökmesi sonucu kullanılamaz ve tehlike arz eder bir duruma maruz kalmıştır. Evime bir ay önce taşınmış dul ve fakir kiracım yağmur suyu ve çatının delinmesi sonucu mağdur olmuş, eşyaları kullanılamaz ve kendi ifadesine göre yeni bir eve taşınması da maddeten imkansız bir hal almıştır. Evin bu haliyle can ve mal tehlikesi arz ettiğine dair gerek polis gerekse itfaiye bir rapor tanzim etmiştir. Yine taşınacak imkanı olmadığını beyan eden kiracımın ve kızının can emniyetine matuf noter kanalıyla tebliğatta bulunmam mukadderdir. Muhtemeldir ki evin yeniden iç ve dış, çatı düzeni bizi maddi sıkıntıya sokacak ve ev sahipleri olarak bunu tek başına üstlenmemiz hayli külfetli olacaktır. Müdürlüğünüz marifetiyle yeni bir keşif ve hasar tespiti yapılması, gerek ev sahipleri ve gerekse kiracının maruz kaldığı maddi ve manevi sıkıntının kısmen azaltılması yönünde müzaheretlerini bilgilerine saygıyla arz ve istirham ediyorum. İstenilen bilgi ve belgeleri zaman kaybetmeden ibraz etmeye ve tarafınıza iletmeye hazır olduğumuzu beyan etmek isterim. Sonucun tarafımıza yazılı veya şifahi, e-mail marifetiyle bildirilmesini, sosyal Devlet anlayışının bir gereği ve Müdürlüğünüzün sebeb-i vücudu olarak minnettarlığımı bir kez daha yüce heyetlerine saygıyla arz ediyorum. 02.02.2105
Prof. Dr. Ömer YILMAZ
YBU-İslami İlimler fakültesi Öğretim Üyesi
Anafartalar cd. 69-Ulus-ANKARA
Tel:0507-5215044
TC:33724695436
e-mail:[email protected]