SuperRehber.net

Birleşik Bayiler Distribütörlük Ve Ticaret

Birleşik Bayiler Distribütörlük ve Ticaret Anonim Şirketi

Bayrampaşa, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Birleşik Bayiler Distribütörlük ve Ticaret'in iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Kartaltepe Mah. Bilgehan Cad. Kardeş Sok. No:34/3-2 Bayrampaşa, İstanbul
Telefon:
+90 (212) 616-0710 Ara
Faks:
+0 (212) 616-0710

Birleşik Bayiler Distribütörlük ve Ticaret Hakkında

Birleşik Bayiler Distribütörlük İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Kartaltepe Mah. Bilgehan Cad. Kardeş Sok. No:34/3-2 Bayrampaşa, İstanbul olan Birleşik Bayiler Distribütörlük ve Ticaret'in telefon numarası 0 (212) 616-0710.

Birleşik Bayiler Distribütörlük ve Ticaret Anonim Şirketi

Her türlü motorlu taşıt ticareti ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü nakil vasıtalasına ait yedek parçanın alım satımı ithalatı ihracatını yapmak. Her türlü emlak her türlü gayrimenkul özellikle siteler plazalar marketşer depolar soğuk hava depoları villa tatil köyleri devre mülk apart otel motel kamping gibi turistik tesisler organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri mesken ev apartman işyeri arsa arazi gibi gayrimenkulleri almak satmak satın almak kiralamak kiraya vermek. Arsa bina daire dükkan olmak üzere her türlü gayrimenkulün alımı satımı komisyonculuğu satış organizasyonları ile her türlü inşaat malzeleri ticareti yapmak. Taşınmaz mallar için satış vaadinde bulunmak lehine satış vaadi kabul etmek bunların tapuya şerh verilmesini talep etmek temlik ve tesellüm muameleleri yapmak bu hususta gereken her türlü sözleşmeleri akdetmek. Şirketin iştigal konusu ile ilgili menkul ve gayrimenkul alım satım ve her türlü gayrimenkulü ipotek etmek ve benzeri ayni hakları takyit etmek ipoteği ve benzeri ayni hakları terkim etmek ve çözmek. Gerektiği hallerde şirketin sahip olduğu gayrimenkulleri 3. kişiler lehine ipotek etmek rehin vermek şirketin sahip olduğu menkul ve gayrimenkulleri 3. kişilerin borçlarının kullandığı veya kullanacağı kredilerin teminatını teşkil etmek üzere ipotek etmek rehin vermek ve benzeri ayni haklarla takyit etmek ipotek rehin ve benzeri aynı hakları terkin etmek ve çözmek. Şirketin menkul ve gayrimenkul mallarını ipotek ve terhin etmek çözmek. Lüzumlu gayrimenkuller satın almak ve icabında satmak. Giriştiği iş ve taahhütlerin icap ettirdiği hallerde başkalarıan ait menkuol ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine rehin ve ipotek tesis ve tescil ettirmek veya bunlar üzerinde her türlü haklar iktisap edebilmek ve ana sözleşme sinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 781813 sicil no ile kayıtlı firma, 21 Haziran 2011 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler