SuperRehber.net

Bfn Otomotiv Ve San. Ürünleri Paz. Tic. A. Ş

Ataşehir, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan Bfn Otomotiv ve San. Ürünleri'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. Öztürk İş Merkezi No: 69 / 3 - 4 Çekmeköy / İst Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (216) 640-0872 Ara
Faks:
+0 (216) 640-0887
Web Sitesi:
E-Posta:
*****@gmail.com Mesaj

Bfn Otomotiv ve San. Ürünleri Paz. Tic. A. Ş Hakkında

Bfn Otomotiv San. İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. Öztürk İş Merkezi No: 69 / 3 - 4 Çekmeköy / İst olan Bfn Otomotiv ve San. Ürünleri Paz. Tic. A. Ş'nın telefon numarası 0 (216) 640-0872. Bu double-upun harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

BFN A.Ş. KİMDİR?

Ticari hayatına “Otomotiv Katkı Ürünleri" konusunda üretim ve ithalat yaparak başlayan BFN A.Ş.; 15 yıldır yer aldığı sektörde 1999 yılından itibaren yağ katkıları ve otomotiv bakım ürünlerinden oluşan DOUBLE-UP ürün gamıyla; kapasite, satış, bilinirlik ve dağıtım ağı açılarından pazardaki en büyük kuruluşlardan biridir.

BFN A.Ş., ulusal ve uluslararası pazarda tek bir ürünle satışa başladığı günden bugüne, pazara yeni sunduğu yüksek teknolojik özelliklere sahip REPOWER Motor Yağları'nın ve Nano Teknoloji Ürünleri'nin dışında 41 çeşit katkı ürünüyle yedek parçacılar, özel ve yetkili servisler, madeni yağ dükkanları, grosmarketler ve benzin istasyonları dahil olmak üzere Türkiye çapında 8000'e yakın satış noktasıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da etkin bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Gerçekleştirdiği PR çalışmaları ve sosyal sorumluluk kampanyalarıyla marka bilinirliğini hedeflenen rakamlardan da öteye taşıyan ve tüm ürünleri Türkiye'de üretilen DOUBLE-UP'ın; Hollanda, Azerbaycan, Suriye, İran, Bulgaristan ve KKTC'de yetkili bayileri bulunmaktadır.

DOUBLE-UP KALİTE GÜVENCESİ KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENİLEN MOTOR YAĞI KATKI ÜRÜNÜ SEÇİLMİŞTİR.

Otomotiv sektöründe DOUBLE-UP ve REPOWER markalarıyla öne çıkan sarf kimyasallarının lider kuruluşu; kalite yönetimini uluslararası ISO 9001:2000 TÜV Kalite Belgesi'yle standartlara bağlayarak tescillemiştir.

DOUBLE-UP'ın sahip olduğu TSE Türk Standartları’na Uygunluk Belgesi; Türk standardı bulunan konularda İmalata Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış firmaların söz konusu ürünlerinin Türk standartlarına uygun olarak imal edilip piyasaya arz edildiklerini belirten bir belgedir.

ISO 9001:2000 belgesi ve TSE Türk Standartları’na Uygunluk Belgesi ile istenilen standartlara uygun şekilde üretim yapıldığı belgeleyen DOUBLE-UP, olası her türlü şikayeti sdeğerlendirerek satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da tüketicinin yanında olacağını taahhüt etmektedir.

DOUBLE-UP’IN HİZMET ANLAYIŞI

DOUBLE-UP ürünleri birebir araç kullanıcılarına sağladığı yararların yanı sıra, milli birer tasarruf kaynağıdır.

Yağın uzun süre etkisi azalmadan kullanılması, yakıtın boşa harcanmaması, motorda sürtünme ve aşınmadan kaynaklanan arızaların önüne geçilmesiyle hem tüketiciye, hem de ülke ekonomisine ciddi yararlar sağlamaktadır.

Türkiye genelinde "KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENİLEN MOTOR YAĞI KATKI ÜRÜNÜ" seçilen DOUBLE-UP; her geçen gün kalitesini, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini daha da mükemmele taşıyacağının bilinciyle ve konusunda bu ödüle layık görülen ilk Türk markası olmanın haklı gururuyla almış olduğu Tüketici 2006 Kalite Ödülü, 2007 Tüketici Dostu Altın Kalite Ödülü ve Tüketici 2007 Kalite Ödülü'nü; tüm tüketicileriyle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Türkiye çapında 8000 satış noktası bulunan markamızın ürün yelpazesinde şu ürünler bulunmaktadır:

1- SÜRTÜNME AZALTICI YAĞLAYICI
2- VİSKOZİTE DÜZENLEYİCİ YAĞ KATKISI
3- LPG'Lİ ARAÇLARA ÖZEL YAĞ KATKISI
4- ŞANZIMAN / DİFERANSİYEL KORUYUCU
5- KIŞ İÇİN ÖZEL YAĞ KATKISI
6- SENTETİK YAĞ KATKISI
7- BUĞU ÖNLEYİCİ
8- YAĞMUR KAYDIRICI
9- RADYATÖR ONARICI / KORUYUCU
10- SÜRTÜNME AZALTICI/ YAĞLAYICI - Ekonomik Boy
11- BENZİN KATKISI
12- DİZEL ENJEKTÖR-POMPA TEMİZLEYİCİ
13- VİSKOZİTE DÜZENLEYİCİ YAĞ KATKISI-EKONOMİK BOY
14- DİZEL YAKIT KATKISI
15- ENJEKTÖR ve KARBÜRATÖR TEMİZLEYİCİ BENZİN KATKISI
16- MOTOR TEMİZLEYİCİ
17- ANTİFRİZLİ CAMSUYU
18- DİZEL YAKIT ANTİFRİZİ
19- FREN BALATA VE PARÇA TEMİZLEYİCİ
20-YENİ MOTORLAR İÇİN SÜRTÜNME AZALTICI
METAL İYİLEŞTİRİCİ NANO TEKNOLOJİ -40.000 km
21- ESKİ MOTORLAR İÇİN SÜRTÜNME AZALTICI-
-METAL İYİLEŞTİRİCİ NANO TEKNOLOJİ -20.000 km
22- MOTOR TEMİZLEYİCİ SPREY
23- ÇOK AMAÇLI PAS SÖKÜCÜ YAĞLAYICI
24- BOR DOUBLE BOR İÇERİKLİ NANO YAĞLAYICI

Konumu