SuperRehber.net

Berr Elektrik Elektronik İletişim Ve Güvenlik Sistemleri

Ataşehir, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan Berr Elektrik Elektronik İletişim ve'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Berr Elektrik Elektronik İletişim ve Güvenlik Sistemleri Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (555) 565-8284 Ara
E-Posta:
*****@berrgrup.com Mesaj

Berr Elektrik Elektronik İletişim ve Güvenlik Sistemleri Hakkında

Berr Elektrik Elektronik İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Berr Elektrik Elektronik İletişim ve Güvenlik Sistemleri olan Berr Elektrik Elektronik İletişim ve Güvenlik Sistemleri'nin telefon numarası 0 (555) 565-8284. Bu kameranın harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

BERR Iletisim Elektronik ve Guvenlik Sistemleri olarak, telekomünikasyon sektöründe imalat ,montaj,bakım,müşavirlik ve pazarlama konusunda hizmet vermek amacıyla kurulan şirketimiz, güvenlik sistemleri konusunda çalışmaya başlamıştır. Müşterilerimizden gelen memnuniyet sonucu referanslarını artırmış , ürün çeşitliliğini geliştirmiştir.


BERR İLETİŞİM, konusunda uzman kadro ile anahtar teslim projeler sunmakta , müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yine müşteriye özgü çözüm üretmek üzere satış sonrası desteği en hızlı,etkin,güvenli bir biçimde sürekli olarak sağlayabilecek organizasyon yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

BERR İLETİŞİM, gösterdiği bu başarı ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa zamanda büyük başarılar elde etmiş ve hizmet beklenen önemli şirketler arasına girmiştir.
Sizlere Sunabilecegimiz Hizmetler,
Halihazirda kurulu olan ,kamera ,guvenlik,yangin ihbar ,soygun alarm ve kartli gecis sistemlerinin,otopark bariyer sistemi uygulamalarinin yenilenmesi veya TEKNİK Servis ve bakiminin yapilmasi

Yeni Sistem Kurulumu (kamera sistemleri,yangin alarm sistemleri ,kartli gecis sistemleri,soygun alarm sistemleri,otopark bariyer sistemleri

13 yillik zaman diliminde yuzlerce buyuk projenin fizibilitesini hazirlanmasi,kurulum ve teknik servislerinin saglanmasi alaninda basarilarla imza atmistir.

Sizleri de Memnun musteri portfoyumuz arasinda gormekten gurur duyariz.


Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler