SuperRehber.net

ANKA HUKUK BÜROSU - AVUKAT MUSTAFA YİLDİZ

Avukat Mustafa YILDIZ

Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş

İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş'ın Kahramanmaraş Merkez ilçesinde yer alan Anka Hukuk Bürosu - Avukat'ın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Üngüt Mahallesi 71102. Sokak Doğa Apt. B Blok K:1 /D :1 46100 Onikişubat/Kahramanmaraş Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (506) 429-0078 Ara
Cep Telefonu:
+0 (506) 429-0078
Web Sitesi:
E-Posta:
*****@yandex.com Mesaj

Anka Hukuk Bürosu - Avukat Mustafa Yildiz Hakkında

Anka Hukuk Bürosu Kahramanmaraş'ın Kahramanmaraş Merkez ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Üngüt Mahallesi 71102. Sokak Doğa Apt. B Blok K:1 /D :1 46100 Onikişubat/Kahramanmaraş olan Anka Hukuk Bürosu - Avukat Mustafa Yildiz'in telefon numarası 0 (506) 429-0078. Bu kahramanmaraş avukatın harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kahramanmaraşta avukatlık hizmeti. Ağır ceza davaları dahil ceza avukatı olarak hizmet vermektedir. Aile Hukuku alanında boşanma avukatı hizmeti verilmektedir. Mal alım satımı kapsayan işleri kapsayan ticaret hukuku alanında hizmet verilmektedir. Bu kapsamda özel sözleşmelerin hazırlanması, kira kontratı hazırlanması hizmetleri verilmektedir. Karşılıksız çek, haciz, ipotek, alacak temini gibi konuları kapsayan icra hukuku alanında ilgili alacakların tahsili ve icra dosyaları takibi hizmetleri verilmektedir. Ebeveynlerin miraslarının paylaşılmasında hukuki olarak pay dağıtımı davalarında hizmet verilmektedir. Müvekkillerimizin iş yerleri ile veya müvekkillerimizin çalışanları ile işçilik statüsünden doğan anlaşmazlıklar; Kıdem tazminatı, iş kazası gibi konularda iş avukatı.

Konumu

Yakındaki/Benzer Yerler