SuperRehber.net

ALP POMPA TEKNOLOJİLERİ TİC. VE SAN. A. Ş.

Alp Pompa Teknolojileri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

Ümraniye, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alan Alp Pompa Teknolojileri Tic. ve'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Akıncı Sok. No: 19 ECT Plaza Kat: 1-2 Atatürk Mh. Ümraniye, İstanbul, Türkiye Yol Tarifi Al
Telefon:
+90 (216) 420-9420 Ara

Alp Pompa Teknolojileri Tic. ve San. A. Ş. Hakkında

Alp Pompa Teknolojileri İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Akıncı Sok. No: 19 ECT Plaza Kat: 1-2 Atatürk Mh. Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Alp Pompa Teknolojileri Tic. ve San. A. Ş.'nın telefon numarası 0 (216) 420-9420. Bu pompa ve basınçlı makinelerin harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Alp Pompa Teknolojileri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

Endüstriyel tesislerde kullanılan otomatik veya el kontrol cihazları ve özellikle, Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek devir ferağ etmek kiraya vermek kiralamak gayrimenkuller üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek iktisap devir ve ferağ etmek satış mağazaları ve idare binaları inşa ettirmek, Şirketin amacı ile ilgili olarak şirkeitn ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak ve vermek, Isıtma soğutma havalandırma klima sulama su şartlandırma tesislerin ve her türlü akışkan pompaların ve u tesislerde kullanılacak her türlü cihazların imalatını ihracatını ithalatını pazarlamasını ve dahili ticaretini yapmak 21. 3. 2007 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler,
İstanbul Ticaret Odası'na 495133 sicil no ile kayıtlı firma, 09 Nisan 2003 tarihinde kuruldu.

Konumu