SuperRehber.net

Akson Biyomedikal Ve Bilgisayar Sistemleri İlaç Ve Kimya

Akson Biyomedikal ve Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Beşiktaş, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan Akson Biyomedikal ve Bilgisayar Sistemleri'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Akson Medikal Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Prevet İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Prevet İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Prevet Veteriner İlaç ve Yem Katkı Maddeleri Sanayi ve Ti
Telefon:
+90 (212) 589-0322 Ara

Akson Biyomedikal ve Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya Hakkında

Akson Biyomedikal Bilgisayar İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Akson Medikal Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Prevet İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Prevet İlaç ve Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Prevet Veteriner İlaç ve Yem Katkı Maddeleri Sanayi ve Ti olan Akson Biyomedikal ve Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya'nın telefon numarası 0 (212) 589-0322.

Akson Biyomedikal ve Bilgisayar Sistemleri İlaç ve Kimya San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Tıbbi, biyomedikal, bilgisayar, elektronik araç ve gereç, malzeme, laboratuar donanımı, tıbbi, zirai, veteriner, kimyevi ilaç, kozmetik, gıda, yem ve ambalaj sanayi tesis etmek ve geliştirmek ve 21. 10. 1998 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 186620 sicil no ile kayıtlı firma, 14 Mayıs 1982 tarihinde kuruldu.