SuperRehber.net

Agatur Turizm İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret

Agatur Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Kadıköy, İstanbul

İletişim Bilgileri

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alan Agatur Turizm İnşaat Sanayi ve'nin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:
Aga-tur Turizm Film Prodüksiyon Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Aga-tur Turizm Güvenlik Sistemleri Temizlik Hizmetleri Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Anonim Aga-tur Turizm Seyahat Ve Ticaret Anonim Şirketi Karadeniz Turizm Ve Ti

Agatur Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Hakkında

Agatur Turizm İnşaat İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Aga-tur Turizm Film Prodüksiyon Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Anonim Aga-tur Turizm Güvenlik Sistemleri Temizlik Hizmetleri Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Anonim Aga-tur Turizm Seyahat Ve Ticaret Anonim Şirketi Karadeniz Turizm Ve Ti olan Agatur Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret'in telefon numarası kayıtlı değil.

Agatur Turizm İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Turistik tesisler kurmak ve işletmek, şirket uhdesinde bulunan turistik tesisleri kısmen veya tamamen kiraya vermek, anlaşma suretiyle satmak veya tahsis etmek. Şirket maksat ve mevzuunun gerçekleştirilmesinde her türlü gayrimenkulleri ve menkulleri alabilir satabilir. ve 14. 10. 2004 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 149751 sicil no ile kayıtlı firma, 17 Ekim 1977 tarihinde kuruldu.

Yakındaki/Benzer Yerler